X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

گرند پریکس تفلیس / ملایی به نشان برنز رسید

منبع :سایت فدراسیون جودو ایران     http://irijf.ir  
دومین روز از پیکارهای گرند پریکس تفلیس با نشان برنز سعید ملایی در وزن منهای 81کیلوگرم به پایان رسید.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون جودو، جوجیتسو و کوراش، در پایان دومین روز از دومین مرحله پیکارهای جودو گرند پریکس در سال 2017 نمایندگان جودو کشورمان با سعید ملایی به یک نشان برنز رسیدند، در این روز 3نماینده کشورمان در 2وزن مردان روی تاتامی رفتند.

 

در وزن منهای 81 کیلوگرم سعید ملایی جوان شایسته جودو ایران پس از استراحت در دور نخست جودوکار کشور میزبان که عنوان سومی قهرمانی جوانان جهان در سال 2014 و دو عنوان قهرمانی کاپ آزاد اروپا در سالهای 2016 و 2015 را در کارنامه دارد مغلوب کرد.

 

وی در مبارزه بعد جودوکار قزاق با پیشینه 3نشان برنز پیکارهای قهرمانی 2016آسیا، گرند پریکس 2015 تاشکند و گرند پریکس 2014 را با اقتدار ایپون کرد و به نیمه نهایی راه یافت.

 

ملایی در مرحله نیمه نهایی با قبول شکست برابر جودوکار روس مدافع عنوان قهرمانی این وزن در تاتامی تفلیس و دارنده 3 عنوان قهرمانی گرند پریکس 2016 تفلیس، گرند پریکس 2016 زاگرب و گرند اسلم 2014 باکو از راهیابی به فینال بازماند.

 

جوان شایسته جودو ایران برای کسب نشان برنز با اقتدار نماینده بریتانیا دارنده عنوان قهرمانی اپن اروپا 2015 و 2 طلا پان امریکن در سال 2015 را از پیش رو برداشت و به نشان برنز این وزن دست یافت.

 

سبحان رسولی دیگر نماینده کشورمان دراین وزن در مبارزه ای نزدیک نتیجه را به نماینده کشور میزبان واگذار کرد.

 

محمد محمدی نماینده وزن منهای 73 کیلوگرم کشورمان در مبارزه نخست جودوکار گرجستان دارنده نشان برنز گرند پریکس 2016 تفلیس وعنوان سومی اپن اروپا در سال 2015 را ایپون کرد.

 

وی در مبارزه دوم مقابل جودوکار قدرتمند ازبکستان دارنده رتبه 9 رنکینگ جهانی و نفر دوم سیدبندی این وزن که نشان نقره گرند اسلم باکو، نقره گرند پریکس تاشکند و برنز گرند اسلم توکیو در سال 2016 را در کارنامه دارد با اختلاف یک وازاری نتیجه را به این جودوکار ازبک واگذار کرد.

 

این پیکارها فردا با انجام مبارزات اوزان منهای 90 ، منهای 100 و به اضافه 100 کیلوگرم مردان و 2وزن پایانی زنان به پایان می رسد و جودوکاران کشورمان از روز دوشنبه 14 فروردین ماه در کمپ تمرینی 3روزه نیز شرکت خواهند کرد.


نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.